Jesteś tutaj

Mistrzostwa Płocka

Triumfatorem dwurundowych XV Szaradziarskich Mistrzostw Płocka, rozegranych 24 sierpnia, został Rafał Tałaj (154 pkt), wyprzedzając Dawida Kupca (136 pkt) i Marcina Zielińskiego (132 pkt).

Laureaci otrzymali piernikowe puchary (które można było zjeść), a wszystkich 46 startujących zostało uhonorowanych nagrodami rzeczowymi lub książkami. W dodatkowym miniturnieju muzycznym zwyciężyli ex aequo Krzysztof Lofek i Marcin Zieliński. W trakcie sprawdzania prac uczestnicy mistrzostw mogli odwiedzić płockie zoo. (rr)

1. Rafał Tałaj – Częstochowa – 80 + 74 = 154
2. Dawid Kupiec – Warszawa – 76 + 60 = 136
3. Marcin Zieliński – Warszawa – 67 + 65 = 132
4. Paweł Kustroń – Kraków – 54 + 64 = 118
5. Rafał Rogowski – Pabianice – 64 + 51 = 115
6. Krzysztof Lofek – Jaworzno – 55 + 57 = 112
7. Magdalena Wójtowicz – Prace Duże – 61 + 48 = 109
8. Jerzy Dymek – Olsztyn – 56 + 51 = 107
9. Adam Biniszewski – Grodzisk Mazowiecki – 49 + 56 = 105
10. Andrzej Tałaj – Częstochowa – 52 + 52 = 104
11. Piotr Łojewski – Poznań – 54 + 50 = 104
12. Stanisław Wójtowicz – Prace Duże – 50 + 53 = 103
13. Agnieszka Warwas – Poznań – 44 + 53 = 97
14. Anna Maria Ketner – Józefów – 36 + 44 = 80
15. Robert Kozieł – Sosnowiec – 41 + 36 = 77
16. Małgorzata Porowska – Warszawa – 38 + 38 = 76
17. Zbysław Pieczyński – Śrem – 34 + 41 = 75
18. Małgorzata Antczak - Kęsy – Pyzdry – 31 + 37 = 68
19. Zygmunt Archacki – Ząbki – 40 + 26 = 66
20. Stanisław Osyda – Katowice – 33 + 32 = 65
21. Krystyna Moś – Piekary Śląskie – 27 + 34 = 61
22. Grzegorz Chomicz – Płowęż – 29 + 32 = 61
23. Michał Łojewski – Myślibórz – 29 + 30 = 59
24. Danuta Kwaszczyńska – Warszawa – 25 + 30 = 55
25. Zdzisław Łoś – Zielonka – 22 + 30 = 52
26. Maciej Pac – Warszawa – 19 + 33 = 42
27. Beata Grochowska – Poznań – 24 + 25 = 49 
28. Alicja Stiller – Poznań – 19 + 26 = 45 
29. Waldemar Zieleniewski – Białystok – 19 + 26 = 45
30. Marian Chylewski – Grudziądz – 24 + 19 = 43
31. Maria Zarzeczna – Włocławek – 15 + 24 = 39
32. Henryk Filipek – Bytom – 21 + 14 = 39
33. Grażyna Mikołajczyk – Płock – 19 + 15 = 34
34. Konrad Antczak – Kalisz – 16 + 17 = 33
35. Elżbieta Bugajna – Ramleje – 12 + 17 = 29
36. Wiesław Pińczewski – Gdynia – 12 + 17 = 29
37. Włodzimierz Bryliński – Warszawa – 10 + 14 = 24 
38. Anna Witczak – Włocławek – 8 + 13 = 21
39. Anna Kobylarz – Płock – 5 + 12 = 27
40. Bogumiła Kwiatkowska – Płock – 2 + 6 = 8
41. Danuta Jeziak – Płock – 2 + 6 = 8
42. Czesław Zarzeczny – Włocławek – 3 + 4 = 7
43. Adam Kotkiewicz – Płock – 1 + 4 = 5
44. Elżbieta Protas-Stasiak – Płock – 0 + 3 = 3
45. Milena Romanowska – Płock – 1 + 2 = 3
46. Anna Łojewska – Poznań – 1 + 0 = 1