Jesteś tutaj

Nowe czasopismo z krzyżówkami

Oddajemy w ręce Czytelników nowy stary miesięcznik szaradziarski. Stary, bo występuje pod szyldem „Rozrywki do A do Z”, nowy, bo jego podtytuł to „Rozwiąż”. Rozwiąż – to brzmi zachęcająco, ale także trochę jak nakaz: rozwiąż, przecież potrafisz, jesteś zdolny, rozwiązanie nie okaże się takie trudne, jak myślałeś. Przy niektórych zadaniach zamieszczamy podpowiedzi, z których można skorzystać, ale nie ma obowiązku – nie wszystkim będą potrzebne. Gdyby niektórym nie wystarczały podpowiedzi, to w ostateczności można zajrzeć do Ostateczności, czyli słowniczka trudniejszych wyrazów występujących w numerze. Wiemy, że wiele osób wspólnie rozwiązuje trudniejsze krzyżówki, jolki czy też inne zadania. Jeżeli tego nie robicie, to zachęcamy do korzystania z pomocy żony, męża, dzieci, sąsiadów, kolegów – przecież co dwie głowy, to nie jedna. A dodatkową zachętą niech będą zadania tak oznaczone: nagroda dwójkowa. Nagrody te rozlosujemy wśród par czytelników, którzy podadzą przy rozwiązaniu nazwiska i adresy dwóch (dwojga) rozwiązujących. Chcemy też dać satysfakcję szaradzistom sięgającym po kolejne numery naszego miesięcznika – powracamy do konkursów wytrwałości, który przed laty gościły w niektórych naszych tytułach. Wystarczy rozwiązać w każdym miesiącu jedno z zaznaczonych zadań i przysłać na koniec każdego kwartału trzy hasła wraz z odpowiednimi kuponami, aby wziąć udział w losowaniu dodatkowych nagród pieniężnych. Umożliwiamy również nadsyłanie rozwiązań SMS-ami.

Strony dla wprawionych to ukłon w stronę tych, którym nie wystarczają zwykłe krzyżówki czy jolki, którzy lubią główkować i szperać w wielu źródłach, aby znaleźć prawidłowe rozwiązanie.

Mamy więc nadzieję, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Życzymy zatem miłej zabawy, przyjemnego relaksu i polecamy – „Rozwiąż”.