Jesteś tutaj

Seniorada

Zbliża się termin corocznego międzypokoleniowego wydarzenia rekreacyjnego, czyli Seniorady. Ta ogólnopolska impreza już po raz siódmy odbędzie się w Warszawie na terenie Akademii Wychowania Fizycznego. W tym roku spotykamy się  w niedzielę 9 czerwca o godzinie 10. Rozpoczynamy godzinnym rajdem Nordic Walking, kontynuujemy zabawę w formie pikniku. Serdecznie zapraszamy seniorów oraz rodziny z Warszawy i okolic do wspólnej zabawy w pięknym otoczeniu Lasku Bielańskiego, obiektów uczelni i serdecznych uśmiechów.

Organizatorem pikniku jest Europejskie Stowarzyszenie Promocji Aktywności Ruchowej 50+ (ESPAR 50+) we współpracy ze studentami AWF. W 2011 r. piknik stał się wydarzeniem ogólnopolskim i został zorganizowany także w Rzeszowie, Szamotułach, Opolu. Do grona miast Seniorady dołączyły w ubiegłym roku także Kozienice.

Program pikniku jest spójny dla wszystkich miast. Proponujemy szereg atrakcji, m.in. grę terenową, wielobój rekreacyjny, speedbadmintona. W programie także konsultacje z dietetykiem, fizjoterapeutą, związane z modą. Nie zabraknie konkursów oraz występów na scenie.

Harmonogram pikników:

19.05.2013 - Szamotuły
2.06.2013 - Kozienice
9.06.2013 - Warszawa
8.06.2013 - Opole
23.06.2013 - Rzeszów

Zabierz ze sobą uśmiech, pozytywną energię i ruszaj z nami w drogę! Nie może Cię tam zabraknąć!

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku https://www.facebook.com/Seniorada