Jesteś tutaj

Turnieje

Amatorów krzyżówek, a także sportowej rywalizacji w ich rozwiązywaniu, zachęcamy do udziału w imprezach i zawodach szaradziarskich. Co roku od marca aż do początku grudnia kluby szaradzistów i redakcja "Rozrywki" organizują mistrzostwa poszczególnych miast oraz inne spotkania krzyżówkowe, w których mogą brać udział wszyscy chętni z całej Polski. Najważniejsze imprezy zapowiadamy i omawiamy na łamach dwutygodnika "Rozrywka" i na naszej stronie www; w wielu z nich fundatorem nagród i upominków jest nasza redakcja. Szaradziarskie turnieje i imprezy, takie jak najbardziej wyczekiwana, weekendowa Biesiada z "Rozrywką" to ponadto świetna okazja, aby poznać się i zaprzyjaźnić z innymi miłośniczkami i miłośnikami rozwiązywania krzyżówek, a także spotkać się z redaktorami "Rozrywki".

VI Biesiada z „Rozrywką”, Sobieszewo 2003

1. Michał Gargól – Łódź
2. Leszek Rydz – Głogów
3. Marcin Radoń – Kraków
4. Jacek Wojaczyński – Wrocław
5. Bogdan Witek – Koszalin
6. Mariusz Góralski – Wrocław
7. Andrzej Boniecki – Toruń
8. Andrzej Hankus – Gdańsk
9. Jerzy Buczek – Kraków
10. Anna Śmiałkowska – Łódź


1. "Alfa" Łódź
2. "Kamer" Wrocław
3. "Agora" Kraków więcej >>> about VI Biesiada z „Rozrywką”, Sobieszewo 2003

XXVIII Ogólnopolski Turniej Kompozycji Krzyżówki, Kraków 2002

1. Wiesław Sokołowski – Wrocław
2. Andrzej Bartkowiak – Jarocin
3. Jerzy Pilawski – Kraków
4. Mariusz Góralski – Wrocław
5. Jerzy Buczek – Kraków
6. Marian Chylewski – Grudziądz
7. Stanisław Bruszkowski – Toruń
8. Zbigniew Kurowski – Legnica
9. Tomasz Wiśniewski – Chełmża
10. Tomasz Tokarski – Gdynia


1. "Kamer" Wrocław
2. "Sfinks" Toruń
3. "Agora" Kraków więcej >>> about XXVIII Ogólnopolski Turniej Kompozycji Krzyżówki, Kraków 2002

V Biesiada z „Rozrywką”, Unieście k. Koszalina 2002

1. Jacek Wojaczyński – Wrocław
2. Leszek Rydz – Głogów
3. Mariusz Góralski – Wrocław
4. Dorota Garbacik – Zgierz
5. Tomasz Tokarski – Gdynia
6. Tomasz Wiśniewski – Chełmża
7. Ex aequo Marcin Radoń – Kraków i Bogdan Witek – Koszalin
9. Krzysztof Doerffer – Poznań
10. Ex aequo Zbigniew Kurowski – Legnica i Krzysztof Lipski – Grodzisk Mazowiecki.

1. "Kamer" Wrocław
2. "Neptun" Gdańsk
3. Ex aequo "Luks" Lublin i "Diagram" Koszalin. więcej >>> about V Biesiada z „Rozrywką”, Unieście k. Koszalina 2002

XXVII Ogólnopolski Turniej Kompozycji Krzyżówki, Bachotek k. Brodnicy 2001

1. Robert Górniak – Sosnowiec
2. Mariusz Góralski – Wrocław
3. Jerzy Buczek – Kraków
4. Andrzej Bartkowiak – Jarocin
5. Stanisław Bruszkowski – Toruń
6. Waldemar Marciniak – Toruń
7. Marek Kawałek – Kraków
8. Marian Rutkowski – Płonica
9. Sławomir Prusiecki – Toruń
10. Bogusław Nowak – Gorzów Wielkopolski


1. "Agora" Kraków
2. "Sfinks" Toruń
3. "Sfinks" II Toruń więcej >>> about XXVII Ogólnopolski Turniej Kompozycji Krzyżówki, Bachotek k. Brodnicy 2001

IV Biesiada z „Rozrywką”, Rowy 2001

1. Jacek Wojaczyński – Wrocław
2. Michał Gargól – Łódź
3. Mariusz Góralski – Wrocław
4. Marcin Radoń – Kraków
5. Bogdan Witek – Koszalin
6. Leszek Rydz – Głogów
7. Robert Górniak – Sosnowiec
8. Anna Śmiałkowska – Wrocław
9. Andrzej Hankus – Gdańsk
10. Zbigniew Filipow – Białystok


1. "Kamer" Wrocław
2. "Neptun" Gdańsk
3. "Agora" Kraków. więcej >>> about IV Biesiada z „Rozrywką”, Rowy 2001

XXVI Ogólnopolski Turniej Kompozycji Krzyżówki, Kraków 2000

1. Michał Gargól – Łódź
2. Mariusz Góralski – Wrocław
3. Stanisław Grdeń – Chmielów
4. Robert Górniak – Sosnowiec
5. Rafał Głowacz – Jaworzno
6. Michał Gniazdowski – Łódź
7. Jerzy Pilawski – Kraków
8. Jerzy Buczek – Kraków
9. Marian Chylewski – Grudziądz
10. Zbigniew Kurowski – Legnica


1. "Kamer" Wrocław
2. "Alfa" Łódź
3. "Arara" Białystok więcej >>> about XXVI Ogólnopolski Turniej Kompozycji Krzyżówki, Kraków 2000

III Biesiada z „Rozrywką”, Rowy 2000

1. Michał Gargól – Łódź
2. Marcin Radoń – Kraków
3. Mariusz Góralski – Wrocław
4. Tomasz Wiśniewski – Chełmża
5. Maciej Kryś – Drzeczkowo
6. Andrzej Hankus – Gdańsk
7. Krzysztof Doerffer – Poznań
8. Zbigniew Filipow – Białystok
9. Anna Śmiałkowska – Łódź
10. Maciej Wendowski – Leszno.


1. "Locum" Wrocław-Legnica
2. "Alfa" Łódź
3. "Agora" Kraków więcej >>> about III Biesiada z „Rozrywką”, Rowy 2000

XXV Ogólnopolski Turniej Kompozycji Krzyżówki, Świnoujście 1999

1. Rafał Głowacz – Jaworzno
2. Ex aequo Robert Górniak – Sosnowiec i Zbigniew Kurowski – Legnica
4. Andrzej Bartkowiak – Jarocin
5. Eugeniusz Jacel – Białystok
6. Tomasz Wiśniewski – Chełmża
7. Walenty Siemaszko – Lipiany
8. Marian Chylewski – Grudziądz
9. Marian Rutkowski – Płonica
10. Maciej Grzybowski – Szczecin


1. "Arara" Białystok
2. "Sfinks" Toruń
3. "Sekstans" Szczecin. więcej >>> about XXV Ogólnopolski Turniej Kompozycji Krzyżówki, Świnoujście 1999

Strony