Międzyszkolny turniej w Bochni

W V Międzyszkolnym Turnieju Szaradziarskim o Puchar Burmistrza Miasta Bochni wzięło udział 20 uczennic i uczniów z bocheńskich szkół podstawowych nr 1, 2, 4 i 7. Na rozwiązanie kilkunastu zadań z dziedziny historii, geografii, chemii, matematyki i sportu oraz drobnych form wierszowanych młodzi szaradziści mieli 60 minut. Zwycięzcą turnieju został Jakub Nagięć ze Szkoły Podstawowej nr 2, drugie miejsce zajęła Emilia Halberda ze Szkoły Podstawowej nr 7, a trzecie – Kinga Satała ze Szkoły Podstawowej nr 2. W klasyfikacji drużynowej puchar burmistrza Bochni wywalczyła Szkoła Podstawowa nr 2. Jubileuszowy turniej zorganizował Bocheński Klub Szaradzistów „Omnibus” wspólnie z urzędem miasta Bochni.