Wykreślanki

Rozwiązywanie wykreślanek dla dorosłych jest znakomitym relaksem. Wymaga spostrzegawczości, ale również daje możliwość wyciszenia się. Pozwala przypomnieć sobie zapomniane słowa, a także poznawać nowe. Pośród 14 czasopism z wykreślankami można znaleźć zadania o różnym stopniu trudności. Lubiane przez rozwiązujących są zarówno wykreślanki klasyczne, w których należy odnaleźć w diagramie wszystkie słowa z podanej listy wyrazów, jak i wykreślanki z różnymi, czasem zaskakującymi pomysłami.


Wykreślanki

Pierwszy na polskim rynku zbiór wykreślanek dla dorosłych, coraz bardziej popularnych wśród osób rozwiązujących krzyżówki. Zawiera zarówno klasyczne wykreślanki, jak i zadania z pomysłem i nietypowe. Za rozwiązanie wybranych krzyżówek czytelnicy mogą wygrać 5000 zł w gotówce.


Rewia Wykreślanek

64 strony. Wykreślanki i klasyczne i tematyczne, uzupełnione ciekawostkami dotyczącymi wykreślanych wyrazów. Za rozwiązanie wybranych krzyżówek czytelnicy mogą wygrać 5000 zł w gotówce.


100 Wykreślanek

80 stron. Najstarszy tytuł spośród popularnej obecnie serii 100 – 200 – 300 – 500 Wykreślanek, coraz bardziej popularnych wśród osób rozwiązujących krzyżówki. Zawiera 100 klasycznych, w większości całostronicowych wykreślanek. Za rozwiązanie wybranych krzyżówek czytelnicy mogą wygrać 5000 zł w gotówce.


500 Wykreślanek

192 strony. „500 Wykreślanek” jest najobszerniejszym na rynku zbiorem tego typu krzyżówek. To również najmłodszy tytuł, wzbogacający wcześniejszą serię czasopism 100 – 200 – 300 Wykreślanek. W miesięczniku „500 Wykreślanek” obok lubianych krzyżówek z tej serii znajdują się także nowe rodzaje zadań, popularne w Europie Zachodniej, a nieznane do tej pory w Polsce. Za rozwiązanie wybranych krzyżówek czytelnicy mogą wygrać 5000 zł w gotówce.


300 Wykreślanek

112 stron. Obszerny zbiór wykreślanek dla dorosłych, coraz bardziej popularnych wśród osób rozwiązujących krzyżówki. Należy do serii miesięczników 100 – 200 – 300 – 500 Wykreślanek. W miesięczniku czytelnicy znajdą wykreślanki klasyczne, tematyczne i z pomysłami. Za rozwiązanie wybranych krzyżówek można wygrać 5000 zł w gotówce.


Świat Wykreślanek

64 strony. Wykreślanki i klasyczne i z pomysłami. Za rozwiązanie wybranych krzyżówek czytelnicy mogą wygrać 5000 zł w gotówce.


Łatwe i Przyjemne Wykreślanki

48 strony wykreślanek w interesującej oprawie graficznej. Popularna zabawa słowna, konkurencyjna dla krzyżówek panoramicznych. Krzyżówki łatwiejsze od przeciętnych, ale staranna redakcja sprawia, że nie są one „dziecinnie proste”. Za rozwiązanie wybranych wykreślanek czytelnicy mogą wygrać 5000 zł w gotówce.


200 Wykreślanek

96 stron. Drugi spośród popularnej serii miesięczników z wykreślankami. Oprócz klasycznych zadań zawiera wiele wykreślanek z nietypowymi pomysłami. W numerze prawidłowe rozwiązania większości zadań. Za rozwiązanie wybranych krzyżówek czytelnicy mogą wygrać 5000 zł w gotówce.


100 Rad Wykreślanki

60 stron w powiększonym formacie. Zbiór klasycznych wykreślanek z hasłem. Poza krzyżówkami rady i ciekawostki w konwencji „100 Rad”. Za rozwiązanie wybranych krzyżówek czytelnicy mogą wygrać 5000 zł w gotówce. Hasło przewodnie: Z nami sobie poradzisz!


Znajdź i Wykreśl

64 strony klasycznych i tematycznych wykreślanek w atrakcyjnej formie, popularnej w USA i w krajach Europy Zachodniej, a mało znanej w Polsce. Interesująca oprawa graficzna. Pełne humoru zabawy słowne. Za rozwiązanie wybranych wykreślanek czytelnicy mogą wygrać 5000 zł w gotówce.


Kieszonkowe Wykreślanki

96 stron oryginalnych wykreślanek w eleganckiej, kartonowej oprawie i poręcznym formacie, mieszczące się w damskiej torebce. Można je rozwiązywać wszędzie – w domu, w pracy, w szkole, w kawiarni, w poczekalni i w podróży. W zestawie są wykreślanki klasyczne, tematyczne i z pomysłami. Za rozwiązanie wybranych wykreślanek czytelnicy mogą wygrać 5000 zł w gotówce.


Duże Wykreślanki

80 stron klasycznych wykreślanek z dużymi diagramami na całą stronę, w interesującej oprawie graficznej. Popularna zabawa słowna, konkurencyjna dla krzyżówek panoramicznych. Za rozwiązanie wybranych wykreślanek czytelnicy mogą wygrać 5000 zł w gotówce.


Moje Wykreślanki

64 strony. Wykreślanki klasyczne. Za rozwiązanie wybranych krzyżówek czytelnicy mogą wygrać 5000 zł w gotówce.


Wykreślanki dookoła Świata

64 strony. Wykreślanki i klasyczne z dodatkową atrakcją w postaci zabawy w państwa-miasta (znanej także jako gra w inteligencję). Popularna zabawa słowna, konkurencyjna dla krzyżówek panoramicznych.. Za rozwiązanie wybranych krzyżówek czytelnicy mogą wygrać 5000 zł w gotówce.