Szyfrokrzyżówki

Szyfrokrzyżówkami, albo w skrócie: „szyfro”, nazywane są interesujące do rozwiązywania krzyżówki, które w ostatnich latach znacznie zyskują na popularności. Każda litera jest zaszyfrowana liczbą. O ile w klasycznych krzyżówkach do każdego odgadywanego wyrazu podane jest określenie, to w szyfrokrzyżówkach wyrazy trzeba odgadywać bez korzystania z podpowiedzi. Dlatego odgadywanie każdego zaszyfrowanego słowa daje wiele satysfakcji i przyjemności.


Szyfrokrzyżówki

64 strony klasycznych szyfrokrzyżówek. Zestaw uzupełniają bardzo ciekawe do rozwiązywania i niewystępujące nigdzie indziej “szybkie” szyfro w mikroformacie. Rozwiązania większości zadań są zamieszczone w numerze. Do części krzyżówek dołączony jest indeks odgadywanych wyrazów. Za rozwiązanie wybranych zadań czytelnicy mogą wygrać 5000 zł w gotówce.


500 Szyfrokrzyżówek

192 strony. Najobszerniejszy na rynku zbiór szyfrokrzyżówek. Rozszerzenie dotychczasowej serii miesięczników 100 – 200 – 300 Szyfrokrzyżówek. W miesięczniku „500 Szyfrokrzyżówek” obok lubianych krzyżówek z tej serii znajdują się także nowe tego typu zadań, jakich nie ma w żadnym innym czasopiśmie. Za rozwiązanie wybranych krzyżówek czytelnicy mogą wygrać 5000 zł w gotówce.


300 Szyfrokrzyżówek

112 stron szyfrokrzyżówek, kontynuacja serii 100, 200…. a jednocześnie wyjątkowy zbiór szyfrokrzyżówek, zawierający także nowe, atrakcyjne odmiany tego typu zadań.  Do każdego numeru dołączono indeks wszystkich odgadywanych wyrazów. Za rozwiązanie wybranych szyfrokrzyżówek czytelnicy mogą wygrać 5000 zł w gotówce.


100 Rad Szyfro

80 stron w powiększonym formacie. Zbiór klasycznych szyfrokrzyżówek z hasłem. Do każdego numeru dołączono indeks wszystkich odgadywanych wyrazów. Poza krzyżówkami rady i ciekawostki w konwencji „100 Rad”. Za rozwiązanie wybranych krzyżówek czytelnicy mogą wygrać 5000 zł w gotówce. Hasło przewodnie: Z nami sobie poradzisz!


Moje Szyfrokrzyżówki

64 strony. W każdym numerze znajdują się klasyczne szyfrokrzyżówki i szyfropanoramy. Dla wygody rozwiązujących dołączono indeks wszystkich odgadywanych wyrazów oraz prawidłowe rozwiązania większości zadań. Za rozwiązanie wybranych szyfrokrzyżówek czytelnicy mogą wygrać 5000 zł w gotówce.


200 Szyfrokrzyżówek

96 stron szyfrokrzyżówek, Zbiór klasycznych szyfrokrzyżówek, o różnym stopniu trudności, uzupełniony zestawem interesujących kryptogramów. Do każdego numeru dołączono indeks wszystkich odgadywanych wyrazów. Za rozwiązanie wybranych szyfrokrzyżówek czytelnicy mogą wygrać 5000 zł w gotówce.


Szyfrokrzyżówki dookoła Świata

64 strony całokolumnowych szyfrokrzyżówek z dodatkową atrakcją w postaci zabawy w państwa-miasta (znanej także jako gra w inteligencję). Popularna zabawa słowna, konkurencyjna dla krzyżówek panoramicznych. Za rozwiązanie wybranych krzyżówek czytelnicy mogą wygrać 5000 zł w gotówce.


Świat Krzyżówek

Najstarszy w Polsce magazyn z szyfrokrzyżówkami, ukazujący się w tej formie od 1996 roku. Zawiera 48 stron klasycznych szyfrokrzyżówek uzupełnionych blokiem oryginalnych układanek. Do każdego numeru dołączono indeks wszystkich odgadywanych wyrazów. Za rozwiązanie wybranych szyfrokrzyżówek czytelnicy mogą wygrać 5000 zł w gotówce.


Szyfrokrzyżówki z Suflerem

64 strony całokolumnowych szyfrokrzyżówek z hasłem, z dodatkową atrakcją w postaci suflera podpowiadającego w sprytny sposób rozwiązania. Za rozwiązanie wybranych krzyżówek czytelnicy mogą wygrać 5000 zł w gotówce.


Łatwe i Przyjemne Szyfro

48 strony klasycznych szyfrokrzyżówek. Popularna zabawa w odgadywanie słów, konkurencyjna dla krzyżówek panoramicznych. Krzyżówki łatwiejsze od przeciętnych, ale staranna redakcja sprawia, że nie są one „dziecinnie proste”.  Dla wygody rozwiązujących do zestawu dołączono indeks wszystkich odgadywanych wyrazów. Za rozwiązanie wybranych szyfrokrzyżówek czytelnicy mogą wygrać 5000 zł w gotówce.


100 Szyfrokrzyżówek

80 stron szyfrokrzyżówek, Zbiór klasycznych szyfrokrzyżówek, o różnym stopniu trudności, uzupełniony zestawem interesujących kryptogramów oraz labiryntów. Do każdego numeru dołączono indeks wszystkich odgadywanych wyrazów. Za rozwiązanie wybranych szyfrokrzyżówek czytelnicy mogą wygrać 5000 zł w gotówce.


Kieszonkowe Szyfrokrzyżówki

96 stron klasycznych szyfrokrzyżówek z rozwiązaniami, w poręcznym, kieszonkowym formacie. Czytelnik może natychmiast sprawdzić poprawność swojego rozwiązania. Za rozwiązanie wybranych szyfrokrzyżówek czytelnicy mogą wygrać 5000 zł w gotówce.


Szyfropanoramy

80 stron. Klasyczne szyfrokrzyżówki oraz szyfropanoramy czyli połączenie krzyżówek panoramicznych z szyfrokrzyżówkami. W każdym numerze indeks odgadywanych wyrazów oraz prawidłowe rozwiązania zadań. Za rozwiązanie wybranych szyfrokrzyżówek czytelnicy mogą wygrać 5000 zł w gotówce.